Greipfrutų Sėklų Ekstraktas Citrosept Organic

Kaip Jūsų namai pasitinka rudenį? Šlamančių spalvotų lapų kilimas po kojomis, apšerkšnijusi pageltusi žolė anksti ryte, sodriai oranžiniai moliūgai lentynose..

O gal visi, kas netingi, skleidžia savo bacilas, o Jūs jas lengvai pasigaunate? Vaikai dvi dienas lanko mokyklą, o savaitę gydosi namie? Karšti gėrimai nuo peršalimo ir tabletės tampa nemalonia kasdienybe? Kaipgi išvengti tokio nedėkingo rudens atėjimo?

Imuniteto aktyvumui palaikyti būtina, kad organizmas pastoviai gautų pakankamai vitaminų ir mineralinių medžiagų. Suvokiantys šį paprastą principą Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojai daugiau nei 10 metų  pasitinka rudenį apsiginklavę – jie iš vaistinėlių traukia Citrosept.

Greipfrutų sėklų ekstraktas Citrosept Organic – tai ekstraktas, turintis bene didžiausią bioflavonoidų koncentraciją iš visų analogiškų vaistinėse siūlomų ekstraktų: 800 mg/100 ml.

Nugalėkite rudenį su Citrosept Organic!Bioflavonoidai – tai aktyviosios medžiagos, esančios greipfrutų vaisių žievėje ir kauliukuose. Būtent jie saugo vaisių nuo bakterijų, virusų ir grybelių atakos. Patekę į žmogaus organizmą, jie išlaisvina jo gynybines jėgas ir kaip greitojo reagavimo būrys atskuba imunitetui į pagalbą.

Citrosept Organic gamybai naudojami tik sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose išauginti greipfrutai. Tai yra garantija, jog pagamintas ekstraktas savo sudėtyje neturi žemės ūkyje naudojamų pesticidų, nitratų, herbicidų likučių. Jis nesukelia pripratimo ir pašalinių reakcijų, yra saugus netgi kūdikiams ir besilaukiančioms moterims. Dabar greipfrutų sėklų ekstraktas Citrosept Organic pasižymi maloniu ir švelniu skoniu – jį galima skiesti paprastu vandeniu.

Vartokite Citrosept Organic po 15 lašų 3 kartus per dieną, ir visa ekologiškų greipfrutų galia bus Jūsų pusėje!

Nugalėkite šaltąjį sezoną su greipfrutų sėklų ekstraktu Citrosept Organic!

Plačiau www.citrosept.lt

Teiraukitės Citrosept Organic visose vaistinėse.