Jūs turite klausimų? Klauskite – mes pasiruošę atsakyti!

Taip. Citrosept Organic – tai natūralus ekstraktas, išgautas ir ekologiškai išaugintų greipfrutų. Jį gali vartoti ir vaikai, ir besilaukiančios moterys ir žindančios motinos.

Citrosept Organic išgautas iš citrusinių vaisių – greipfrutų. Jeigu turite alergiją šiems vaisiams, Jūs galite pastebėti alerginę reakciją, ir pavartoję Citrosept. Todėl prieš vartodami ekstraktą, pasitarkite su savo gydytoju. Jeigu nuspręsite vartoti Citrosept, pradėkite nuo mažų dozių  - 1-2 lašai per dieną ir palaipsniui didinkite iki 45 lašų (15 lašų 3 kartus per dieną). Pastebėję pirmuosius alergijos požymius, vartojimą nutraukite.

Citrosept Organic – sudėtinių dalių pagrindą sudaro ekologiškas grepfrutų sėklų ekstraktas, kuriame yra askorbo rūgšties ir itin aukšta bioflavonoidų koncentracija. Sudėtyje esantis vitaminas C svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai, padeda mažinti nuovargį. Jis nesukelia pripratimo, todėl ekstraktą galite vartoti visą šaltąjį sezoną (po 15 lašų 3 kart per dieną atskiedžiant stiklinėje gėrimo ar vandens).

Citrosept Organic galite rasti dviejų skirtingų talpų buteliukuose – 20 ml ir 50 ml. Mažo buteliuko suagusiam žmogui pakanka maždaug 1 mėnesiui, jo kaina skirtingose pardavimo vietose svyruoja nuo 8 iki 12 Eur. Didelį buteliuką apsimoka įsigyti, norint ekstraktą vartoti visa šeima arba ilgesnį laiką. Jo kaina – 15-18 Eur.

Ekologinis žemės ūkis numato greipfrutų auginimą natūraliomis gamtinėmis sąlygomis, nenaudojant pavojingų cheminių trąšų, pesticidų ir insekticidų. Ekologiški greipfrutai pasirinkti Citrosept Organic gamybai būtent tam, kad pagamintas ekstraktas neturėtų nė gramo chemijos. Švaraus auginimo būdo ir griežtos visų gamybos etapų kontrolės dėka Citrosept Organic gali vartoti kiekvienas, tame tarpe vaikai ir besilaukiančios moterys.

Greipfruto sėklų ekstrakto efektyvumas priklauso ne nuo jo skonio, spalvos ar kvapo, o nuo aktyviųjų bioflavonoidų kiekio. Mūsų ekstrakto formulėje yra mažiausiai 800 mg bioflavonoidų 100 ml Citrosept Organic (tyrimo metodas HPLC-UV). Šiandien tai pati didžiausia bioflavonoidų koncentracija skystųjų greipfrutų sėklų ekstraktų rinkoje Europoje.  Rekomenduojamoje Citrosept Organic paros dozėje yra būtent toks bioflavonoidų kiekis.

Citrosept Organic galite įsigyti visose Lietuvos vaistinėse, o taip pat ekologiškų parduotuvių tinkle Bioteka.  

Jeigu neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą, atsiųskite jį į info@citrosept.lt, ir mūsų specialistai Jums būtinai atsakys!