Sudėtis

Citrosept Organic sudėtyje yra tik trys ingredientai – greipfruto sėklos, vanduo ir vitaminas C. Ekstrakto gamybos metu nenaudojami sintetiniai tirpikliai bei jokie konservantai, saldikliai ir dažomosios medžiagos!

Citrosept efektyvumą garantuoja du esminiai ingredientai – aktyviosios medžiagos, išgautos iš greipfruto sėklų ir žievės – bioflavonoidai – ir vitaminas C. Citrosept Organic sudėtyje yra laboratorijoje patikrinta dėl savo efektyvumo aktyviųjų bioflavonoidų dozė – ne mažiau kaip 800 mg bioflavonoidų 100 ml Citrosept (naudojant analizės metodą HPLC-UV). Šiandien tai pati didžiausia bioflavonoidų koncentracija skystųjų greipfruto ekstraktų rinkoje. Citrosept paros normoje (45 lašuose) yra 73 mg arba 91% rekomenduojamos vitamino C paros normos.

Citrosept Organic ekstraktas yra gaminamas specialioje sertifikuotoje gamykloje Vokietijoje, siekiant užtikrinti maksimalią patentuotos formulės kokybę.

Sudedamosios dalys: greipfrutų sėklų ekstraktas*(84%); drėgmę išlaikanti medžiaga: glicerolis; vanduo; antioksidantas: L-askorbo rūgštis.

*- ekologinis žemės ūkis, kontrolę atliko: DE-ÖKÖ-024

Maistinės medžiagos

45 lašuose (RMV*%)

Greipfrutų bioflavonoidai

19.5 mg

Vitaminas C

73mg (91*%)

RMV* - referencinė maistinė vertė. 15 lašų Citrosept Organic 3 kartus per dieną

800 mg bioflavonoidų/100 ml

Citrosept Forte + Acerola

Greipfrutų sėklų ekstraktas su augaliniu vitamino C šaltiniu - plikosiomis malpigijomis (Acerola).

Kapsulės svoris: 600 mg

Grynasis kiekis: 18 g

Rekomenduojama vartoti kaip maisto papildą – papildomą bioflavonoidų, plikųjų malpigijų (Acerola), turinčių daug vitamino C, vitamino E ir seleno, šaltinį. Vitaminą C, esantį plikosiose malpigijose (Acerola), organizmas lengvai įsisavina. Be to, jis ypač dera su greipfrutų bioflavonoidais. Vitaminas C ir selenas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Vitaminas C, vitaminas E ir selenas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Vitaminas C taip pat padeda atstatyti redukuoto pavidalo vitaminą E.

Sudedamosios dalys: plikųjų malpigijų (Acerola) (Malpighia glabra L.) koncentratas (39%); greipfrutinio citrinmedžio (Citrus Paradisi) sėklų ekstraktas (20%); glajinė medžiaga: hidroksipropilmetilceliuliozė (kapsulė); užpildai: dikalcio fosfatas, mikrokristalinė celiuliozė; natrio selenitas, kurio pagrindas – maltodekstrinas; d-alfa tokoferilo rūgšties sukcinatas; lipnumą reguliuojančios medžiagos: riebalų rūgsčių magnio druska (E470b), silicio dioksidas.

 

Maistinės medžiagos

1 kapsulėje (RMV*%)

2 kapsulėse RMV*%)

Greipfrutų sėklų ekstraktas                   

120mg

240mg

Bioflavonoidai                                

118mg

235mg

Džiovintos plikosios malpigijos (Acerola)

236mg

472mg

Vitaminas C

40 mg (50*% )

80 mg (100*%)

Vitaminas E

6 mg α -TE (50*% )                             

12 mg α -TE (100*%)

 

Selenas

27,5μg (50*% )                          

55 μg  (100*% )    

RMV* - referencinė maistinė vertė