Citrosept Forte

Sveiki atvykę!

Jūs aplankėte Citrosept svetainę, vadinasi: arba Jūs seniai mėgstate ir vartojate Dr. Heričo atradimą – greipfrutų sėklų ekstraktą, arba Jūs ką tik atradote jo unikalias sveikatinimo galias!

Dr.Heričo atradimas – greipfrutų sėklų ekstraktas Citrosept, kuriame yra askorbo rūgšties ir itin aukšta bioflavonoidų koncentracija, jau daugiau nei 10 metų yra bene perkamiausias! 

Tikriausiai žinote, kaip sunku yra atidirbti visą savaitę, nežmoniškai pavargti ir drėgną rudens vakarą grįžti namo peršlapusiom kojom ir varvančia nosimi. Arba žvarbią žiemos dieną važiuoti autobusu, kur, atrodo, kad kiekvienas net mikroskopinio dydžio puolėjas gali pakenkti kai visi aplinkui serga.

Tokiomis akimirkomis trokštame, kad kad organizmas pastoviai gautų pakankamai vitaminų ir mineralinių medžiagų imuniteto aktyvumui palaikyti.

Suvokiantys šį paprastą principą Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojai jau daugiau nei 10 metų  pasitinka rudenį apsiginklavę – jie iš vaistinėlių traukia Citrosept.

Skamba pernelyg paprastai? Žinoma, kalbėti lengviau, negu tai padaryti!

Skysto ekstrakto buteliukas – ne itin patogus palydovas keliaujant dėl savo dydžio, formos, oro uosto apribojimų.

Mes, įmonės Cintamani darbuotojai, jau daug metų girdime iš pirkėjų pageidavimus, kad būtų nuostabu turėti lygiai tokį pat galingą ekstraktą kapsulių pavidale. Nuo 2015 metų tai įmanoma!

Citrosept Forte + Acerola baltoje dėžutėje yra 3 lapeliai, kurių kiekvienas talpina 10 kapsulių – dabar Jums nebūtina imti visos pakuotės, užtenka įsimesti 1 lapelį į švarko kišenę ar netgi piniginę.

Kiekvienoje kapsulėje... Jūs nepatikėsite, kiek visko sutalpinta vienoje kapsulėje!

Celiuliozės apvalkale (100% vegetariškas) yra 118 mg sauso bioflavonoidų ekstrakto. Taip, teisingai išgirdote – viena Citrosept Forte + Acerola kapsulė prilygsta daugiau negu pusei 20 ml Citrosept Organic buteliuko. Būtent todėl ant dėžutės užrašėme įspėjimą, kad šis produktas skirtas tik suaugusiems žmonėms.

Tačiau tai dar ne viskas. Pavadinome šį produktą Forte, todėl, kad greipfrutų ekstrakto poveikį sustiprina plikoji malpigija (Acerola), ypatinga vyšnių rūšis, auganti Karibų jūros ir Centrinės Amerikos regione. Vienoje stiklinėje plikųjų malpigijų (Acerola) sulčių yra 13 kartų daugiau vitamino C, negu tokiame pačiame kiekyje apelsinų sulčių! Tai paverčia šias raudonas uogas didžiausiu vitamino C šaltiniu pasaulyje.* Vienoje Citrosept Forte + Acerola kapsulėje yra 40 mg natūralaus vitamino C – tai atitinka pusę rekomenduojamos paros normos.

 * JAV Žemės Ūkio ministerijos duomenimis

Taigi tiems iš Jūsų, kurie nuolat skuba, dirba ištvermės reikalaujantį darbą, vadovaujasi griežtu verslo tvarkaraščiu, kuriame nėra vietos blogai savijautai, Citrosept Forte + Acerola  yra tikras išsigelbėjimas. Susipažinkite su savo naujuoju kompanionu – visose Lietuvos vaistinėse ir parduotuvėse „Bioteka“, ,,Livinn”, ,,Assorti“. Greipfrutų bioflavonoidų ir plikųjų malpigijų (Acerola) galia padės Jums įveikti šaltojo sezono iššūkius!