Vartotojų

AtsiliepimaiLaba diena!

Viskas prasidėjo prieš 8 metus – tada laukiausi trynukų. Jaučiausi puikiai, ir vaikučiai sparčiai augo. Tačiau vieną dieną pasigavau slogą ir kosulį, o prie jų prisidėjo ir karščiavimas. Įprastoje situacijoje būčiau išgėrusi Biseptolio, tačiau tada nenorėjau rizikuoti. Be to, aš jau žinojau apie Citrosept, nors, atvirai kalbant, nelabai juo tikėjau. Nusipirkusi, pradėjau gerti, vadovaudamasi instrukcija. Kitą rytą pabudau ir galėjau keliauti į darbą! Gėriau ekstraktą ir toliau, manydama, jog peršalimo sezono metu jis nepamaišys. Tą sykį ligos simptomai išgaravo ir nebegrįžo. Nuo to laiko stebuklingasis Citrosept buteliukas visada yra mūsų spintelėje. Duodu jo ir savo trynukams. Rekomendavau ekstraktą kolegoms ir jų vaikams – jie irgi nenusivylė.

Aušrinė

***

Sveiki!

Mano pažintis su Citrosept nebuvo atsitiktinė. Dukrytė persirgo ir aš ieškojau priemonės, padėsiančios sustiprinti jos imunitetą. Mano reikalavimai buvo labai aukšti. Mūsų šeima gyvena sveikai, todėl rinkausi iš ekologiškų priemonių, kurių sudėtyje nėra konservantų, dažiklių ir kitos chemijos. Buvau nustebusi, kad pasirinkimas nėra platus. Todėl labai apsidžiaugiau, atradusi Citrosept Organic. Pirma, pastebėjau pakuotę – gražaus dizaino, pastebima ir ryški. Žinoma, man, kaip žaliojo gyvenimo būdo šalininkei, patiko žodis ORGANIC. Aš labai kruopščiai analizuoju sudėtis – kosmetikos, vitaminų, papildų. Iš pradžių ieškau informacijos internete, ir tik tuomet sprendžiu, ar verta įsigyti produktą. Citrosept Organic atitiko mano reikalavimus visu šimtu procentų.

Geriame Citrosept visa šeima, ir rezultatas stebina.

Dar man patinka, kad ekstraktą galima įlašinti į sultis. Mano dukrytė nemėgsta gerti skysčius, tačiau dabar arbata ir sultys yra įtraukti į jos racioną. Jai atrodo, kad Citrosept lašiukai pagerina jų skonį, nors, tiesa pasakius, jis visiškai jo nepakeičia

Nuoširdžiau rekomenduoju Citrosept Organic vaikams ir sveiko gyvenimo būdo šalininkams. Paprasčiausiai todėl, kad jis – natūralus, efektyvus ir galingas!

Būkite sveiki,

Agnė

***

Laba diena!

Dabar jau sunku prisiminti, kada Citrospet atsirado mūsų namuose. Vartojame jį pagal poreikį, dažniausiai šaltuoju metų laiku. Aš ir mano sūnus, kuriam 24 metai, geriam po 15 Citrosept lašų, atskiesdami stiklinėje vandens. Kartais geriame 1 kartą, o kartais – ir 3 kartus per dieną. Neseniai mūsų daktarė pasiūlė duoti mažajam 4 metukų sūnui po 3 lašus Citrosepto kasdien visą pusmetį. Mes tai darome – džiaugiames rezultatu!

Visiems rekomenduočiau šį preparatą, kadangi jis natūralus. Jūs ir Jūsų vaikai galės gerti tą patį Citrosept iš žaliojo buteliuko!

Liudmila

***

Kaip aš susidraugavau su Citrosept Organic.

Informaciją apie Citrosept mane pasiekė prieš porą metų. Kaimynai pasakojo, jog žiemą neserga. Kaimynė vartoja Citrosept. O jiems jį rekomendavo kita kaimynė. Aš nesigilinau į tai, o visą pavasarį mano artimieji vienas po kito sirgo. Praėjus pusmečiui ir atėjus rudeniui, viskas prasidėjo iš naujo – visi vėl sirgo. Transporte bijodavau stovėti šalia kitų žmonių, pykau ant čiaudinčių ir kosėjančių, nes labai bijojau susirgti. Tada vieną dieną darbe pamačiau kolegė, kuris lašino į stiklinę Citrosept lašiukus. Kolegė papasakoja, kad vaistai nemažai kainuoja, o Citrosept buteliuko jai užtenka ilgam.

Žinoma, tą patį vakarą nusipirkau Citrosept artimiausioje vaistinėje. Dabar mes geriame ekstraktą tris kartus per dieną savaitgaliais ir du kartus – darbo dienomis. ! Vaikams jis labai patinka, tad reikia akylai stebėti, jog buteliukas neištuštėtų per kelias dienas…

Labiausiai man patinka ramybės jausmas, kurį man suteikė Citrosept. Nebijau jokių puolėjų nes žinau, kad mano šeima apsaugota.

Sandra 

***

Sveiki,

Gal atrodys keista, jog rašo Jums pagyvenęs vyras. Tikriausiai, daugiau laiškų gaunate iš moterų.. Iki to laiko, kol žmona buvo šalia, visiškai nesijaudinau dėl savo sveikatos. Žmona visada prižiūrėjo, kad mūvėčiau pirštines ir dėvėčiau šiltą šaliką bei vis pasiūlydavo karštos arbatos su medumi.

Tapau našliu prieš trejus metus. Bandžiau kažkaip gyventi, tačiau vieną dieną pajutau, kaip senka jėgos… Daktarė mane išbarė, pasakiusi, jog pateksiu į ligoninę, jeigu nepradėsiu savimi rūpintis. Taip ir atsitiko – paskutinę žiemą rimtai susirgau. Pavasarį, kai organizmas buvo visiškai išsekęs, vaistinėje man parekomendavo Citrosept Organic – efektyvų ir natūralų produktą. Sudomino tai, kad jis pagamintas iš natūraliai išaugintų vaisių. Aš pradėjau vartoti jį po 15 lašų, kaip rekomenduojama, rytais ir vakarais. Taip toliau dirbu ir gyvenu savo įprastu tempu.

Jau artėja ruduo, tad nelaukiu, kol prasidės ligos – gersiu Citrosept nuo rugsėjo. Visiems linkiu stiprios sveikatos.

Mindaugas Šaulys

***

Laba diena,

Ką tik eilinį kartą nusipirkau Citrosept ir nusprendžiau pasidalinti savo istorija. Jį vartoju visai neseniai. Kai sirgau draugai man parekomendavo gert Citrosept kaip labai efektyvią priemonę. Praeitą rudenį įsitikinau jo efektyvumu. Rugpjūčio gale išvažiavau į Rusijos Šiaurę į ekspediciją. Dešimt dienų išbuvau tarp pelkių, drėgmės ir stipraus vėjo, maudžiausi labai šaltame vandenyje. Buvo įdomu ir smagu. Citrosept, kurį buvau nusipirkęs, deja, palikau namie. Kelionės namo metu pajutau peršalimo požymius bei kaulų laužymą. Buvau labai nusivylęs, nes grįžęs turėjau skubėti į geriausio draugo vestuves. Vartojimą po 15 lašų tris kartus per dieną. Sėkmingai sudalyvavau draugo vestuvėse! Esu labai dėkingas Citrosept, ir rekomenduoju jį visiems, norintiems išlikti sveikiems.

Martynas

***

Labas rytas,

Štai mano pasakojimas apie Citrosept:

Ankstyvą pavasarį – aš laukiausi tada 4 mėnesį – pajutau, kad galiu susirgti. Jaudinausi dėl mažylio sveikatos, todėl iš anksto vaistinėje pasikonsultavau ir įsigijau natūralią priemonę su vitamin C jėgoms palaikyti. Tai buvo Citrosept Organic. Viskas, ką galiu pasakyti – aš jį vartojau pagal nurodymus ir lengvai be baimės galiu džiaugtis motynyste.

Lina